سوالات متداول

چرا باید فالور ،لایک و بازدید(ویو) برای اکانت خود بخریم؟

برنامه اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که عده ی بسیار زیادی ازمردم کشور های مختلف جهان و ایران را به خود جذب کرده است. همه ی کاربران این شبکه میتوانند هم تصاویر ،ویدئو و خاطرات و لحظه های خود را در این شبکه ثبت میکنند و هم فعالیت کاربرهای دیگر را ببینند. همین فعالیت ها فرصت خوبی را برای سرمایه گذار ها، شرکت های بزرگ و کوچک،هنرمندان و کارآفرینان بوجود اورده است که عده ی بیشتری را جذب کنند تا فروش محصولات خودرا بیشتر کنند. همچنین استفاده از اینستاگرام برای تبلیغات های تجاری و غیر تجاری شما بسیار راحت و مقرون به صرفه میباشد. درواقع هنگامی که شما میخواهید بیشتر دیده شوید داشتن فالور های بیشتریک امر ضروریست و اهمیت این امر غیر قابل انکار است. درواقع هرموقع شما فالوور های بیشتری داشته باشید میتوانید از تبلیغات های خود سود بیشتری ببرید.

چرا ما ارزان ترین خدمات رو ارائه میدهیم؟

ما درطول چندین سال فعالیت خود به منظور جلب رضایت مشتریان و پاسخ به وفاداری آنها به ما، قیمت های خودرا کاهش دادیم و همواره تخفیف های بزرگی را به مشتریان خود ارائه داده ایم. ما مفتخریم که ارزانترین خدمات با بالا ترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه میدهیم.

آیا امکان دارد بعد از خرید از سایت شما اکانت من توسط اینستاگرام بسته شود؟

خیر.از انجایی که فالورهایی که در سایت ما به فروش میرسند واقعی و فعال میباشند اینستاگرام انها را حذف نمیکند و درنتیجه اکانت شما محفوظ میماند و حذف نمی شود.

چگونه فالور های من را افزایش میدهید؟

همه فالور های ما بوسیله تبلیغات و تکنیک حرفه ای جذب میشوند و شما از نتیجه کار متعجب خواهید شد.

چقدر زمان برای انجام سفارش ها احتیاج است؟

سفارش های شما از 1 دقیقه تا چند ساعت بعد از ثبت سفارش شروع میشود.

مشتریان ما چه کسانی هستند؟

طیف مشتریان ما بسیار وسیع است،از هنرمندان مشهور سینما و تلویزیون که سعی در بالا بردن سریع تر فالوور های خود دارند تا کسب و کار های کوچک و بزرگ و بسیاری از افراد عادی از تمامی اقشار جامعه با سنین متفاوت…

آیا شما به پسورد اینستاگرام من احتیاج دارید؟

خیر، ما به پسورد شما نیاز نداریم فقط شما باید پروفایل خودرا از حالت خصوصی به حالت عمومی تغییر بدهید.

آیا اطلاعات شخصی من محفوظ میماند؟

بله، ما تضمین خواهیم کرد که اطلاعات یا تصاویر و ویدئو های شما کاملا محفوظ خواهد ماند و در اختیار هیج شخص دیگری قرار داده نخواهد شد.

منظور از 1000 لایک اتوماتیک برای 5 پست آینده چیست؟

بدین معنی است که 5 پست بعدی شما به طور اتوماتیک(بدون نیاز به وارد کردن لینک مجدد) به تعداد مساوی(200) لایک خواهد شد.